“Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” noslēguma seminārs

IMGL0341 copy

Nevalstiskā organizācija “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar Ogres Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociāluzņēmējdarbības centru “O ISTABA” 2017. gada 5. oktobrī organizē Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” noslēguma semināru.  Seminārā aicinām piedalīties jauniešus, jaunatnes lietu speciālistus, izglītības darbiniekus, nevalstiskā sektora pārstāvjus, uzņēmējus u.c. interesentus.
Projektā, kas iesākās š.g. martā, ir izveidota neformālās izglītības metodika jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveidei. 60 Ogres novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir  izmēģinājuši izstrādāto metodiku vasaras izglītojošā forumā kopā ar mentori, izaugsmes treneri un jauniešu iniciatīvas grupas O ISTABA vadītāju Lāsmu Cimeri. Plašāk par projekta gaitu un paveikto projekta mājas lapā: https://butnoderigam.wordpress.com/

Noslēguma pasākumā iepazīstināsim ar projekta rezultātiem un runāsim, kā labāko no projektā sasniegtā turpināt Ogrē un tuvākajos novados. Seminārā projektu īstenošanas pieredzē dalīsies Ogres novada pašvaldības deputāts un Latvijas Skautu priekšnieks Jānis Iklāvs. Semināra laikā notiks  pašvaldības, izglītības iestāžu un nevalstiskā sektora ekspertu diskusija par projektā izstrādātā mācību pakalpojuma groza un metodikas izmantošanas iespējām nākotnē, Plānots, ka diskusijā piedalās projekta sadarbības partneri un Ogres, Salaspils, Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Aizkraukles novadu pārstāvji.

IMGL0277

Semināra norises laiks  un vieta: 2017. gada 5. oktobrī Ogres kultūras centra Izstāžu zālē (Brīvības ielā 15. Lūdzam pieteikties semināram līdz 3. oktobrim, atsūtot pieteikumu (vārdu, uzvārdu un iestādi, kuru pārstāvat, kontaktinformāciju) uz e-pastu ieva.vitolina@gmail.com. Papildu informācija: Projekta vadītāja Ieva Vītoliņa,  m.t. 29215073, e-pasts: ieva.vitolina@gmail.com,projekta aprobācijas vadītāja, mentore Lāsma Cimere- m.t. 26464136, lasmacim@inbox.lv.Projekta tīmekļa vietne: butnoderigam.wordpress.com.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s