“Projektu nakts – 2017 ” – O ISTABA PIEDALĀS!

nakts_projkets

Jau šajā nedēļas nogalē bezmaksas izglītības festivāls “Projektu nakts” jauniešiem – iespēja īstenot starptautiskus projektus

Šis ir trešais gads pēc kārtas, kad Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra rīko tematisko festivālu “Projektu nakts”. Tā laikā vairāk nekā 100 jauniešiem būs iespēja savas idejas pārvērst reālā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekta pieteikumā.

Pasākums notiek 24 h pēc kārtas, un šogad tajā piedalīsies 130 dalībnieku, dažādi vietējie un ārvalstu eksperti, neformālās izglītības apmācītāji un aģentūras pārstāvji. Pasākumā būs iespēja satikt Artūru Frostu, vienas no Latvijā lielākajām mediju aģentūrām “Arena Media SIA” vadītāju. Viņš stāstīs par to, kā izveidot savu mārketinga stratēģiju un kā izvērst komunikāciju, lai nodrošinātu efektīvu projekta rezultātu izplatīšanu.

Nakts melnumā būs iespēja izsmieties kopā ar improvizācijas teātra aktieri Vari Klausītāju, kā arī nākamajā rītā, klausoties vieslektora Laimonas Ragauskas no Lietuvas lekciju, uzzināt interesantas lietas par jaunākajām digitālajām aplikācijām projektu efektīvai komunikācijai. Festivāla laikā būs iespēja satikt cilvēkus, kuri gan paši ir īstenojuši savus projektus, gan neformālās izglītības jomā darbojas jau daudzus gadus.

Par pasākuma muzikālo piepildījumu rūpēsies jaunieši no “Baltic DJ Shool”. Jāpiebilst, ka dalība pasākumā ir bezmaksas. Pieteikšanās festivālam noslēgusies.

http://www.jaunatneslietas.lv

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s