LJP aicina jauniešus vēlēties vēlēt

bd408feb9ad3ee2e31781b86c2069449.jpg.pngNeatkarīgi no tā vai piedalāmies politiskajos procesos, ejam vai neejam uz vēlēšanām, politika un politiķu pieņemtie lēmumi skar mūs visus – arī jauniešus, kuri līdz šim ir bijuši vispasīvākā vēlētāju grupa. Biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” turpina īstenot iniciatīvu “Vēlies vēlēt” ar mērķi veicināt jauniešu informētības līmeņa par vēlēšanu sistēmu Latvijā paaugstināšanu, veicināt jauniešu līdzdalību vēlēšanās, lai perspektīvā novada, valsts un Eiropas līmenī tiktu pieņemti tādi lēmumi, kas ir atbilstoši jauniešu interesēm.

Pasākuma  mērķauditorija: Latvijas vidusskolas vecuma jaunieši, kas uz vēlēšanu brīdi ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu,taču aicināts ikviens interesents.

Pasākuma formāts: Seminārs „Jauniešu loma vēlēšanās”

Pasākumu īstenošanas laiks Ogrē: 2017.gada 18.maijs

Semināra darba kārtība: Pašvaldību vēlēšanas: „Tava tuvākā iespēja savas dzīves vides uzlabošanai” (par nepieciešamību piedalīties pašvaldību vēlēšanās, kā pašvaldības var ietekmēt ikviena iedzīvotāja dzīvi, un kā pašvaldības darbu var ietekmēt vēlētāji); informācija par vēlēšanu norises kārtību, vēlētāju tiesībām un iespējām tajās piedalīties (vispārīga informācija par vēlēšanu norisi un iespēju tajās piedalīties, vēlētāju reģistrs, balsošana pēc dzīvesvietas, biļetenu aizpildīšana u.tml.);

Jauniešu kā pilsoniski aktīvu sabiedrības locekļu loma Latvijas attīstībā (ko ikkatrs no mums var ietekmēt, darīt un iegūt esot pilsoniski aktīviem). Informācijas iegūšanas avoti un to uzticamība (par vēlēšanu kandidātiem, partijām).

Iniciatīva “Vēlies vēlēt” tiek organizēta Eiropas Komisijas finansēta projekta ietvaros.

 

Plašāka informācija O ISTABAS mājaslapā jau drīzumā! Papildus informāciju var saņemt arī pie iniciatīvas koordinatores, LJP izpilddirektores Ineses Šubēvicas, ljp@ljp.lv, 29209607

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s